Мотокоси Honda: особливості конструкції

Мотокоса – багатофункціональний садовий інструмент, який з легкістю знищує жорсткі бур’яни, зрізає молоду поросль, траву на газоні, галявині, в садку. Вибір мотокоси залежить від кінцевих задач, які стоятимуть перед власником газону.

Мотокоси Honda: особливості конструкції

Мотокоса: основні види

Мотокоса буває декілька видів: побутовою, напівпрофесійною та професійною. Кожен вид відрізняється показниками обсягу робіт та потужністю двигуна, будовою конструкції. Наприклад, мотор на два або чотири акти. Останній вид мотора більш потужніший, витриваліший, екологічно чистий і має менший рівень шуму.

Якщо розглядати професійні мотокоси для трави, то вони мають найвищі робочі показники: більша ширина захвату, можливість різати ножем і пиляти диском, більший період роботи.

Типова помилка рахувати, що профі мотокоси кращі, ніж побутові. Варто розуміти, що професійні мотокоси потребують більше палива, більш складні в роботі і на площі в 5-6соток не зможуть показати весь свій потенціал. Краще заощадити і купити косу побутового класу високої якості від компанії Honda.

Компанія Honda являється лідером по випуску садового обладнання найвищої якості.

Ключові переваги мотокоси Honda

Мотокоса Honda – це справжній витвір інженерів, який поєднує в собі найкращі технічні параметри, які суттєво відрізняють його від іншого садового обладнання. Зокрема – це:

 • легкість в роботі і обслуговуванні;
 • бережний покос трави;
 • універсальність: підходить для стрижки малих та великих територій;
 • довговічність у використанні;
 • мінімальний рівень шуму під час роботи та вібрації;
 • швидкий запуск двигуна;
 • стильний дизайн;
 • легка і швидка система запуску: всі мотокоси Honda заводяться з перших секунд;
 • економія бензина і масла: у порівнянні з другими моделями різниця складає 30%.
 • невелика вага і зручна система плечових ременів.
 • знижений рівень вихлопних газів, масла: відповідність всім міжнародним стандартам.

Навіть при щоденній експлуатації мотокоси Honda демонструють високий результат роботи та надійність на протязі багатьох років служби. Виробник особливу увагу звернув на зручність конструкції: ручки інструменту повністю прогумовані, що дозволяє їх зручно тримати вологими або мокрими руками. В сучасних моделях передбачена спеціальна антивібраційна система, яка спрощує навантаження на оператора.

Без сумніву, мотокоси Honda обирають професіонали і аматори –садоводи, які оцінили всі переваги такого обладнання. Важливий момент: виробництво всіх комплектуючих і деталей, збірка, тестування і сертифікація – все це проходить виключно в Японії, що гарантує 100% якість інструмента.

чоловік косить траву мотокосою

Особливості конструкції

Всі коси, укомплектовані 4- контактними моторами Honda GX 25 Т и GХ 35 Т, які являються найкращими у світі. Всі ручки, ремні виконані з якісних, міцних матеріалів. В цілому інструмент виглядає стильно: мінімум деталей та максимальна віддача. Корпус - металевий, надійно захищає бак і двигун від дії ультрафіолетових променів, вологи.

Правила зберігання мотокоси

Перед використанням інструмента важливо ознайомитися з інструкцією. В ній вказана вся важлива інформація про головні технічні параметри обладнання, а також можливі навантаження. Варто не забувати про планове обслуговування мотокоси, щоб продовжити її термін експлуатації. Планове обслуговування проводиться в сервісному центрі з певною періодичністю: дати проведення вказані в інструкції експлуатації.

Самостійне техобслуговування виконується оператором користувачем перед кожним запуском мотокоси. У разі виникнення несправності рекомендується звертатися до сервісного центру компанії Honda.Последние статьи
Що обрати на вечерю — суші чи піццу?
Що обрати на вечерю — суші чи піццу?

Увечері після трудового дня, часто буває так, що сил на...

17.05.2022 17:51:54

Основные критерии выбора CMS для интернет-магазина
Основные критерии выбора CMS для интернет-маг...

Количество интернет-магазинов растет активными темпами ...

16.05.2022 19:40:37

BUYBank: обмен биткоина на наличные с лучшими условиями в Украине
BUYBank: обмен биткоина на наличные с лучшими...

Пока курсы биткоина и эфира устраивают гонки на скорост...

13.05.2022 13:43:21

Медицинские ножницы: виды и особенности конструкции
Медицинские ножницы: виды и особенности конст...

Для разъединения мягких тканей, суставов, хрящей в проц...

04.05.2022 21:14:00

Что нужно знать о страховании автомобиля перед его покупкой?
Что нужно знать о страховании автомобиля пере...

Приобретение личного автомобиля чаще всего связано с пр...

29.04.2022 19:35:25

На верх